ZAOPSIE. Co to takiego?

zaopsie otojanka chatka las w lesie hamak drewniany dom pies można z psem
O tym, że jeżdżę do lasu, słyszycie na fanpejdżu (KLIK) już od jakiegoś czasu. To, że siedzę z psami przy ognisku, albo w tle zdjęć pojawiają się niebieskie okiennice, przewija się w naszych relacjach od kilku miesięcy. Najwyższa pora zdradzić co to za miejsce!

ZAOPSIE

Ach… To miejsce skradło mi serduszko. Skradło na tyle, że na początku chciałam nikomu nie mówić, że wreszcie mamy swój leśny azyl. Ale z kolejnymi odwiedzinami pomyślałam, że to nie fair, że nie może tak być, że inni ludzie nadal rezygnują z wycieczki do lasu, bo po prostu nie wiedzą, że istnieje Zaopsie.

A Zaopsie to miejsce, które ma służyć psiarzom; szalonym ludziom kochającym las; bushcrafterom; rodzinami z dziećmi, którzy uwielbiają dzikość; ludziom, którzy szukają wytchnienia od Internetu, telewizora, chcą odpocząć od pracy i ciągłej pogoni.

Wiem, że w dzisiejszych czasach jesteśmy stale podłączeni do sieci, ale czy nie warto choć na chwilę być off-line? Każdemu potrzebny jest reset i choć sama lubię wygodę, to coraz mocniej ciągnie mnie do Zaopsia, do prostego życia.

Jeśli zainteresowało Cię to miejsce, zerknij na mój projekt na portalu Polak Potrafi: https://polakpotrafi.pl/projekt/zaopsie
Może pomożesz mi stworzyć to miejsce przyjaźniejszym do długiego pobytu? Może masz ochotę stać się inwestorem Zaopsia?

Zapraszam serdecznie i z góry bardzo dziękuję za każde wsparcie, za każdą przekazaną złotówkę i za każdą udostępnioną informację o mojej zbiórce.

iza janka jarvis otojanka blog zaopsie drewniany dom las w lesie można z psem