Kursy grupowe wrzesień-październik 2022

Uwaga, uwaga! Nowy rok szkolny rozpoczyna się już za sekundę, dlatego warto pomyśleć też o swoich psiakach. Serdecznie zapraszam na nowe kursy grupowe, które odbędą się na naszym ogrodzonym placu treningowym.

We wrześniu i październiku proponuję TRZY kursy grupowe:

Szczeniaczkowo
Kurs skierowany jest do Opiekunów szczeniaków od 2 do 6 miesiąca życia. Podczas zajęć poznamy wspólnie podstawy komunikacji oraz komendy:
– siad,
– leżeć,
– na miejsce,
– zostań,
– puść.
Zajęcia odbywają się na ogrodzonym placu treningowym, na którym mamy do dyspozycji ścieżkę sensoryczną, zabawki i inne pomoce szkoleniowe.

 

Podstawy obedience
Kurs skierowany do osób chcących rozpocząć swoją przygodę ze sportem kynologicznym Obedience. Grupa jest kameralna i liczy maksymalnie 4 psy. Każde spotkanie trwa 1 godzinę zegarową. Na zajęciach zespoły uczą się podstaw Obedience:
– komunikacji sygnałami nagród: odpowiedniego nagradzania psa zabawką i jedzeniem,
– dostawiania do nogi,
– chodzenia przy nodze,
– zmian pozycji,
– trzymania i przynoszenia aportu,
– obiegania pachołka.

Rally-o
Kurs – zależnie od poziomu – obejmuje zapoznanie z regulaminem i poszczególnymi znakami z klas 1, 2 bądź 3. Pracujemy w grupie maksymalnie 4 psów. Każde spotkanie trwa około 1 godziny zegarowej.

 

Wszystkie zajęcia odbywają się na naszym ogrodzonym placu treningowym przy Lublinku, na ulicy Ikara 18 w Łodzi (link do lokalizacji: KLIK).

Formularz zgłoszeniowy na zajęcia, proszę kliknąć w link: KLIK.

 

ZAPRASZAMY!!!